O firmie

Witam serdecznie nazywam się Tomasz Jankowski i jestem założycielem firmy ELTEJOT – stosunkowo młodej firmy, powstałej na bazie mojej wieloletniej działalności na rynku energetycznym jako Usługi Elektryczne Tomasz Jankowski. Jestem elektrykiem z Chotomowa i jestem rozpoznawalny jako solidny fachowiec. Posiadam uprawnienia SEP do 20 KV plus pomiary, a także uprawnienia dozorowe nad pracami elektrycznymi.

Zainteresowanie elektrycznością zaszczepił we mnie mój ojciec któremu, już jako mały chłopiec pomagałem w pracach elektrycznych. Wynikiem tego była moja pierwsza prosta instalacja, którą wykonałem w wieku 13 lat. Ojciec nie był zadowolony, że wykonałem ją bez jego nadzoru, ale instalacja wykonana była prawidłowo i działa do dziś.

Posiadam niezbędne zaplecze logistyczne oraz wiedzę do wykonania najbardziej skomplikowanego zlecenia elektrycznego. Przez kilkanaście lat gromadząc kapitał wiedzy nauczyłem się pracować skutecznie i profesjonalnie. Współpracuje z przedsiębiorstwami zajmującymi się typowo energetyką, co daje mi stały kontakt z poważną elektryką i weryfikuje moją wiarygodność specjalisty. Specjalizuję się głownie w wykonaniu nowych instalacji elektrycznych w domkach jednorodzinnych. Zajmuję się również przeglądami i modernizacją tejże instalacji.

Swoją działalność opieram na uczciwości i profesjonalnym wykonaniu usług. Wykonując usługi elektryczne, zawsze na uwadze mam Państwa bezpieczeństwo – gwarantem tego jest solidne wykonana instalacja elektryczna, zgodnie z najnowszymi standardami. Państwa spokój jest również moim spokojem. Odpowiedzialność w elektryce jest bardzo ważna i jestem jej najlepszym przykładem.

Biorąc pod uwagę swoje doświadczenie bardzo lubię instalacje trudne i skomplikowane, bo w takich mogę pokazać swój bagaż doświadczeń i wiedzy, oraz potraktować to jako wyzwanie. Elektryka to moja największa pasja od lat, praca w tej branży daje mi duże wyzwania oraz satysfakcję. Jeśli jakiś instalator powie państwu: „tego się nie da wykonać ” lub „to zbyt skomplikowane”, to zapraszam do firmy ELTEJOT, tu zawsze znajdziemy skuteczne rozwiązanie – rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać.

Poza tym mam doświadczenie jako podwykonawca firm: „Bullait”, która jest wiodącą firmą na rynku oświetlenia obiektów sportowych, oraz „Sattwell Polska Warszawa”, zajmującej się głównie automatyką systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, węzłów cieplnych, układów kotłowych, sieci cieplnych i oczyszczalni, oraz systemami zarządzania budynkami. Pod szyldem tych firm wykonywałem między innymi:

  • oświetlenie stadionu żużlowego w Lublinie;
  • oświetlenie boiska „ORLIK 2012” w Żarach;
  • oświetlenie boiska ”ORLIK 2012” w Miłaczewie, powiat Turecki, gmina Malanów;

Na stronie nie znajdą państwo cennika usług, ponieważ każde zlecenie traktuję indywidualnie. Moim priorytetem jest najwyższa jakość wykonywanej usługi w atrakcyjnej dla Państwa cenie. W sprawie wyceny proszę o kontakt email lub telefoniczny. Telefonicznie można się ze mną kontaktować zawsze w godzinach 7.00-22.00 – z pewnością nikogo nie pozostawię bez fachowej porady lub natychmiastowej interwencji. Głównie moim terenem działania są okolice Legionowa i obszar w promieniu 30 km, ale nie ograniczam się tylko do tego terenu, więc jeśli trzeba pojechać dalej nie jest to problemem.